השקעות חמות בתחום הנדל״ן

אנשים מספרים

זו לא הפעם הראשונה שאני משקיע בפרויקט של בריטניה ישראל לכן ידעתי שאני עושה את הבחירה הנכונה. הפוטנציאל של הפרויקט הוא עצום ואני מרגיש ממש חובה לקחת חלק בהשקעה הזו.
בתקופה הזו לא פשוט למצוא השקעות עם פוטנציאל רווח כזה ובמיקום מבוקש, לכן לא היה לי ספק שאני מצטרף להשקעה. לא בכל יום נתקלים בהזדמנות כזו.
אני לא נוהג להשקיע בנדל״ן לעיתים תכופות, למעשה זו הפעם הראשונה מזה שנים, אבל ההזדמנות הזו וגודל הפוטנציאל שהפרויקט הזה מציע זה משהו שהרגשתי שאני חייב לקחת בו חלק וכמה שיותר מהר.

פוטנציאל לרווח עצום

מיקום נדיר ונגיש במיוחד

בעיצוב משרד אדריכלים מוביל

תוכן שיווקי

״צפי להכפלת זכויות שתקנה 2 משרדים במחיר של 1״

משרדים בפרויקט יוקרתי בצמידות לפארק ירקון – החל מהון עצמי של ₪255,000 בלבד!

זה לא סוד שלמצוא משרדים חדשים באיזורי ביקוש בגוש דן והסביבה נחשבת למשימה קשה במיוחד לנוכח העובדה שהאזור נחשב לאחד המבוקשים ביותר במדינה – וכמובן שגם אחד היקרים ביותר. המיקום המרכזי – ברחוב הלח״י בבני ברק, בצמידות לפארק הירקון, הנוף המרהיב והנגישות הגבוהה לאזור, הן מבחינת התחבורה הפרטית והן מבחינת התחבורה הציבורית, כמו קו הרכבת הקלה, תחנת הרכבת של בני-ברק, שבילי אופניים, דרכי גישה מרכזיות וגשר הרלינג הנמצא בשלבי הקמה, גורמים לכך שהביקוש רק הולך וגובר.

הבוקר (יום ד׳) פורסם שמשקיעים יוכלו לרכוש קרקע למשרדים בפרויקט המשרדים היוקרתי, מגדלי ״בריטניה-ישראל על הפארק״, אשר צפוי לקום ברחוב הלח״י אל מול פארק הירקון במחיר של החל מ- ₪255,000 בלבד – עם צפי להכפלת זכויות שלמעשה תקנה למשקיעים 2 משרדים במחיר של 1 – לא כולל עלויות בנייה ולא כולל היטלי השבחה!

״מדובר בפוטנציאל רווח עצום כאשר יתקבל האישור להכפלת הזכויות״, נמסר מחברת בריטניה-ישראל אשר עומדת מאחורי הפרויקט, ״ליתר דיוק – הרווח הוא של לפחות 50% עם קבלת האישור, לאחר תשלומי כל ההוצאות הנלוות – זו הזדמנות שלא רואים בכל יום״.

כמה מהיתרונות של ההשקעה

1. פוטנציאל לרווח עצום – עם הכפלת הזכויות אשר תקנה 2 משרדים במחיר של 1
2. על התב״ע והתכנון היוקרתי של הפרויקט אחראי אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ, ״מילוסלבסקי אדריכלים״
3. מיקומו של הפרויקט הינו נדיר במיוחד – בצמוד לפארק הירקון, במרחק הליכה מתחנת הרכבת של בני ברק וקו הרכבת הקלה, בקרבה לצירי תנועה מרכזיים
4. כעת המשרדים בפרויקט נמכרים במחיר הנמוך משמעותית ממחיר השוק

הצטרפו להשקעה עוד היום!

מלאו את הפרטים הבאים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי - שימוש לב: נותרו יחידות אחרונות!

״להגיע למשרדים חדשים באזורי הביקוש בגוש דן במחיר כזה?!״
על התב״ע והתכנון היוקרתי של הפרויקט אחראי אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ, ״מילוסלבסקי אדריכלים״, אשר מתכנן מאות פרויקטים בישראל ובעולם, כמו: מגדלי משה-אביב, בית הלוחם, מרכז הספורט באלעד, בית ישראל-קנדה, מגדל נשר, מגדל ספיר ועוד. זה אחד מהפרויקטים החמים והמעניינים ביותר בישראל ובמרכז בפרט, למסחר ולתעסוקה, עם פוטנציאל להגדלת זכויות שכבר קשה למצוא היום. הפרויקט צפוי לכלול משרדים מתקדמים ברמת גימור גבוהה ומתקדמת שכמוה נדיר למצוא, בשילוב עם קומת מסחר אשר תמוקם בקומת הקרקע בה יעברו מדי יום אלפי אנשים מכל רחבי האזור.

מיקומו של הפרויקט הינו נדיר במיוחד – בצמוד לפארק הירקון, במרחק הליכה מתחנת הרכבת של בני ברק וקו הרכבת הקלה, בקרבה לצירי תנועה מרכזיים שיאפשרו גישה נוחה למתחם. ״זהו למעשה אחד היתרונות הגדולים של הפרויקט כולו: הקרבה לתחנת הרכבת אשר נמצאת במרחק הליכה, לעומת מתחם העסקים BBC – בני ברק ביזנס סנטר, שלא זוכה לנגישות כזו – לכן אנחנו צופים עלייה משמעותית במחיר כבר בזמן הקרוב עם המשך למגמת עליית המחיר ככל שהזמן לקבלת האישור להכפלת הזכויות יתקרב, לכן אם יש זמן נכון להשקיע – זה הזמן״, מסר דובר חברת בריטניה-ישראל.
הפרויקט נמצא על ציר אם המושבות ובחיבור ישיר עם כביש 4 בזכות גשר הרלינג הנמצא בסמוך למתחם. מעבר לכך מתוכננים שבילי אופניים אשר יחוברו מן הפרויקט ישירות אל שאר העורקים הראשיים הנמצאים בסביבה – אל בני ברק ואל פארק הירקון.

כעת המשרדים בפרויקט נמכרים במחיר הנמוך משמעותית ממחיר השוק – אך לא לאורך זמן.
עד כמה נמוך אתם שואלים? לצורך הדוגמא, משרדים דומים במתחם נמכרים במחירים של כ- ₪13,000 למ״ר – בהשוואה למחיר המוצא כעת העומד על כ-₪11,300 למ״ר לאחר הוצאות הבנייה – מחיר הנמוך בכ-13% ממחיר השוק – וזאת עוד מבלי ליהנות מהכפלת הזכויות העתידית ככל שתהיה!

ההחלטה בידיים של המשקיע
בחברת בריטניה-ישראל, אשר עומדת מאחורי הפרויקט, מדגישים: ״כל משקיע יכול לבחור האם הוא רוצה לממש את הרווחים עם קבלת אישור הגדלת הזכויות, או שהוא רוצה להמשיך לשלב הבנייה ולהגיע למשרדים חדשים באזור מבוקש במיוחד עם דמי שכירות גבוהים שיכניסו הכנסה פסיבית קבועה ותשואה גבוהה במיוחד״.

כאמור, כעת מציעה חברת בריטניה-ישראל קרקע למשרדים חדשים בפרויקט היוקרתי, מגדלי ״בריטניה-ישראל על הפארק״, במחיר של החל מ- ₪255,000 בלבד לזמן מוגבל בלבד – לא כולל עלויות בנייה ולא כולל היטלי השבחה. ״לא תמצאו היום באזורי הביקוש של גוש-דן אפשרות להגיע למשרדים חדשים במחיר של כ- ₪11,300 בלבד למ״ר עם הכפלת הזכויות – זו הזדמנות שלא תחזור – זו למעשה עסקת 1+1 בגרסת הנדל״ן!״, מסכמים מהחברה.

כמה מהיתרונות של ההשקעה

1. פוטנציאל לרווח עצום – עם הכפלת הזכויות אשר תקנה 2 משרדים במחיר של 1
2. על התב״ע והתכנון היוקרתי של הפרויקט אחראי אחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ, ״מילוסלבסקי אדריכלים״
3. מיקומו של הפרויקט הינו נדיר במיוחד – בצמוד לפארק הירקון, במרחק הליכה מתחנת הרכבת של בני ברק וקו הרכבת הקלה, בקרבה לצירי תנועה מרכזיים
4. כעת המשרדים בפרויקט נמכרים במחיר הנמוך משמעותית ממחיר השוק

הצטרפו להשקעה עוד היום!

מלאו את הפרטים הבאים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי - שימוש לב: נותרו יחידות אחרונות!

בכפוף לזכויות נוספות ככל ויחולו (אישור תב”ע חדשה)
לא כולל עלויות בנייה ולא כולל היטלי השבחה
המחירים לא כוללים מע”מ
בכפוף לאישור גורמי תכנון
ניתוח הנתונים והמספרים בכתבה הינם לפי שמאות נקודתית


אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות